Доповідач:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 08-17
Про нагородження Почесною грамотою Коростенської міської ради Корбут С.В., Петренко К.А., Можар І.М.

позачергова сімнадцята сесія VІІI скликання

від  15.09.2022р. №______

Розглянувши подання начальника відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради Краснокутської А.В., керуючись Положенням про Почесну грамоту Коростенської міської ради, Грамоту виконавчого комітету Коростенської міської ради та Подяку Коростенського міського голови", ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації, Коростенська міська рада

1.Нагородити Почесною грамотою Коростенської міської ради за високий професіоналізм, творчий підхід до реалізації завдань сучасної освіти, багаторічну та сумлінну працю у навчанні та вихованні підростаючого покоління, активну громадянську позицію, патріотизм і вагомий внесок у підтримці військовослужбовців Збройних Сил України:

1.1.Корбут Світлану Василівну – директорку Коростенського міського ліцею №7;

1.2.Петренко Катерину Адамівну – кухаря закладу дошкільної освіти №2;

1.3.Можар Ірину Миколаївну – завідувачку господарством закладу дошкільної освіти №11.

2.Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Коростенської міської ради виплатити грошову премію нагородженим Почесною грамотою Коростенської міської ради в розмірі 1000 грн., кожному.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                      О.Олексійчук
забезпечення діяльності міської ради                            О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                      Т.Камінська