Автор:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 30-22
Про внесення змін до Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня

двадцять друга сесія VІІ скликання

від 24.05.2018 р. №

З метою усунення вимог, як таких, що не мають юридичних важелів впливу з боку ОСББ та створення більш сприятливих умов для співпраці у проведенні капітальних ремонтів та реконструкції об’єктів загального користування у багатоквартирних будинках за рахунок коштів їх співвласників на умовах Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня, затвердженого рішенням сесії міської ради від 05.04.2018 р. № 1025, відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1.Внести зміни до Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня, затвердженого рішенням 21 сесії Коростенської міської ради VII скликання від 05.04.2018 р. № 1025, а саме:
1.1.Пункт 2.3  Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня виключити.  Пункти 2.4 та 2.5 визначити пунктами 2.3 та 2.4 відповідно.

1.2.Підпункт а) пункту 3.13 Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня виключити, та викласти пункт 3.13 у наступній редакції:

«3.13. Секретар Комісії доводить до відома членів комісії інформацію про зміст отриманої на його запит від Головного розпорядника офіційної довідки про наявність по будинку, що згідно наданої ОСББ заяви потребує фінансової підтримки,  діючих Компенсаційних угод, суму вже наданої згідно цього Порядку Компенсації по вказаному будинку загалом та протягом поточного бюджетного року, а також про наявність у Головного розпорядника нерозподілених кошторисних призначень на відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ.»

2.Затвердити Порядок відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня з урахуванням запропонованих змін у новій редакції (додається).
3. Рішення 21 сесії Коростенської міської ради VII скликання від 05.04.2018 р. №1025 «Про затвердження порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня.» вважати таким, що втратило чинність.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Якубовського Л.П. та на постійну комісію міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності.

Міський голова                                                                           В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                                               В.Вигівський
Заступник міського голови                                                                                                   Л. Якубовський
Начальник фінансового управління                                                                                     Л. Щербанюк