Доповідач:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 46-12
Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам у межах Коростенської міської територіальної громади

дванадцята сесія VІІІ скликання

від 23.12.2021 р. №_____

Розглянувши заяви громадян про безоплатну передачу у власність земельних ділянок, додані до них технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та інші матеріали, відповідно до статей 12, 83, 116, 118, 121, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», п. 5 ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Передати громадянці Невмержицькій Людмилі Павлівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Матросова, 16 міста Коростеня (кадастровий номер: 1810700000:02:037:0418).
2. Передати громадянину Васьківському Олександру Анатолійовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Залізничній, 126 с. Васьковичі, Коростенського району (кадастровий номер: 1822380901:01:001:0056).
3. Передати громадянці Шлязі Наталії Павлівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,0600 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Євгена Патона (Тельмана), 6 міста Коростеня (кадастровий номер: 1810700000:01:026:0500).
4. Передати громадянці Волковській Діані Олександрівні (1/2 частки) та громадянці Волковській Вероніці Олександрівні (1/2 частки) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Боровій, 23      с. Грозине, Коростенського району (кадастровий номер: 1822385202:11:008:0023).
5. Передати громадянину Куприненку Андрію Івановичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,0591 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по провулку 1 Гранітному, 13-А міста Коростеня (кадастровий номер: 1810700000:01:018:0164).
6. Передати громадянці Лежанській Оксані Василівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці комісара Наровського, 88 міста Коростеня (кадастровий номер: 1810700000:02:030:0739).
7. Передати громадянину Васьківському Андрію Вікторовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Першотравневій, 63 с. Васьковичі, Коростенського району (кадастровий номер: 1822380901:01:002:0047).
8. Передати громадянці Клименко Галині Ничипорівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Заводській, 39 с. Розтяжин, Коростенського району (кадастровий номер: 1822386604:04:001:0012).
9. Рекомендувати громадянам, яким передано безоплатно у приватну власність земельні ділянки, звернутись до ГУ ДПС у Житомирській області для визначення статусу платника (пільговика) з податку на землю.

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                        О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
Начальник Управління земельних відносин