ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Ясинецький О.А. -заступник міського голови

Підготував:

Управління економіки

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

18.05.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 01-06
Про встановлення ставки єдиного податку на території Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік

РІШЕННЯ
шоста сесія VІІІ скликання
 

від 10.06.2021 р. № _____
 
Про встановлення ставки єдиного податку на території Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік
 
Відповідно до ст. ст. 10, 12, 293 Податкового кодексу України від            02.12.2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями, керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Встановити ставки єдиного податку на території Коростенської міської територіальної громади для фізичних осіб-підприємців всіх видів господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:
1) для першої групи платників єдиного податку в розмірі 9% від прожиткового мінімуму працездатних осіб встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
2) для другої групи платників єдиного податку в розмірі 14% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
3) відповідно до п. 293.7 ст. 293 Податкового кодексу України у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.
2. Платники єдиного податку, об’єкт, база оподаткування, порядок обчислення єдиного податку, податковий період, строк та порядок сплати єдиного податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату єдиного податку визначено ст. ст. 291-297 Податкового кодексу України.
3. Рішення 31 сесії VІІ скликання Коростенської міської ради від 11.06.2020 року №1844 «Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Коростеня» визнати таким, що втратило чинність.
4.  Рішення ввести в дію з 01.01.2022 року.
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 

Секретар міської ради

О.Олексійчук

Заступник міського голови

О.Ясинецький

Начальник фінансового управління

Л. Бардовська

Начальник управління економіки

В. Стужук

Начальник юридичного відділу

Т.Камінська

Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

О.Заєць

 

ДОДАТКИ

1 Пояснювальна записка.pdf Переглянути