ОПИС ДОКУМЕНТУ

Підготував:

Управління житлово-комунального господарства

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

10.02.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 34-4
Про прийняття до сфери управління Коростенської міської ради Комунального Михайлівського підприємства, зміну його назви, внесення змін та затвердження Статуту в новій редакції  

РІШЕННЯ
четверта сесія VІІІ скликання
 

від 25.02.2021 р. №  ______
 
Про прийняття до сфери управління Коростенської міської ради
Комунального Михайлівського підприємства, зміну його
назви, внесення змін та затвердження Статуту в новій редакції
 
 
На виконання рішення першої сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання від 10.12.2020 р. № 16 «Про початок реорганізації Берестовецької, Бехівської, Васьковицької, Дідковицької, Каленської, Кожухівської,  Малозубівщинської, Мединівської, Межиріцької, Михайлівської, Новаківської, Обиходівської, Сарновицької, Сингаївської, Стремигородської, Ходаківської, Холосненської, Хотинівської сільських рад шляхом приєднання до Коростенської міської ради», відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 р. № 1009-ІХ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 р. № 711-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області»,  частини 5 статті 57 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись статтею 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Прийняти до сфери управління Коростенської міської ради Комунальне Михайлівське підприємство.
 
2. Змінити найменування Комунального Михайлівського підприємства  на Комунальне підприємство «Михайлівське» Коростенської міської ради».
 
3. Внести зміни до Статуту Комунального підприємства «Михайлівське» Коростенської міської ради» в частині поширення повноважень, прав та обов’язків на територію населених пунктів Коростенської міської територіальної громади.
 
4. Затвердити в новій редакції Статут Комунального підприємства «Михайлівське» Коростенської міської ради» (додається).
 
5. Змінити власника Комунального підприємства «Михайлівське» Коростенської міської ради» з Михайлівської сільської ради на Коростенську міську раду.
 
6. Визначити орган управління для Комунального підприємства «Михайлівське» Коростенської міської ради» – Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради.
 
7. Уповноважити начальника Комунального підприємства «Михайлівське» Коростенської міської ради» подати документи державному реєстратору на  внесення змін до Єдиного держаного реєстру у відповідності до вимог  чинного законодавства  України.
 
 
 
 
 Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
Секретар міської ради                                                                            О. Олексійчук
 
Перший заступник міського голови                                                     В. Вигівський
 
Начальник управління ЖКГ                                                                            В. Мартинюк
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                   О. Заєць
 
Начальник відділу державної реєстрації                                                   Т. Рибачук
 
Начальник юридичного відділу                                                            Т. Камінська

 
 

ДОДАТКИ

1 Пояснювальна записка.pdf Переглянути
2 Статут.pdf Переглянути