ОПИС ДОКУМЕНТУ

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

03.06.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 34-39
Про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок міста Коростеня

РІШЕННЯ
тридцять дев’ята сесія VІІ скликання
 
від 11.06.2020 р. №______                                                                            
 
Про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок міста Коростеня
                                                                                                  
Розглянувши заяви та клопотання громадян та юридичних осіб про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 20, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» (кадастровий номер - 1810700000:02:009:0025), площею 0,5296 га, цільового призначення: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на перехресті вулиць  Шевченка та Маяковського міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту».
1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради», площею 0,5296 га, з цільового призначення: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на перехресті вулиць  Шевченка та Маяковського міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту».
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянину Дідківському Максиму Миколайовичу (кадастровий номер - 1810700000:02:045:0170), площею 0,0223 га, цільового призначення: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» по вулиці Залізничній, 5 міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
2.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Дідківському Максиму Миколайовичу, площею 0,0223 га, з цільового призначення: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» по вулиці Залізничній, 5 міста Коростеня на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
3. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.
 
Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
 
Заступник міського голови                                                            О.Ясинецький
 
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                             С.Любочко            
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                             О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                    О.Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                     Т.Камінська

ДОДАТКИ

1 18 Пояснювальна рішення Затв зміна цільов.признач.pdf Переглянути