ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 16-17

РІШЕННЯ
позачергова сімнадцята сесія VІІІ скликання
 
від 15.09..2022 р. №_______
 
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення
 
Розглянувши звернення громадян про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, згідно статті 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹, 134 Земельного кодексу України, рішення шостої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021 р. №328 «Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на території Коростенської міської територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1.       У зв’язку із закінченням строку дії, поновити договір оренди від 22.10.2012 р. б/н земельної ділянки, яка надана в оренду громадянину Васьківському Михайлу Васильовичу рішенням чотирнадцятої сесії Стремигородської сільської ради №94 від 15.10.2021 року, цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Центральній, 22 с. Стремигород, Коростенського району Житомирської області, (кадастровий номер 1822385601:03:002:0072)
1.1. Встановити громадянину Васьківському Михайлу Васильовичу строк оренди земельної ділянки, площею 0,0295 га, цільового призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Центральній,22 с. Стремигород, Коростенського району Житомирської області – 10 (десять) років.
1.2. Встановити громадянину Васьківському Михайлу Васильовичу розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 4613,50 грн. (чотири тисячі шістсот тринадцять грн. 50 коп.) в рік, 384,50 грн. (триста вісімдесят чотири грн. 50 коп.) в місяць.
2. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткової угоди до договору оренди землі.
3. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.
 

 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
 
 
Секретар міської ради                                                                                           О. Олексійчук
 
 
Заступник міського голови                                                                               В. Корнійчук
 
Заступник начальника Управління земельних
відносин та комунальної власності
начальник відділу земельних відносин                                                                 О. Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                                    О. Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                                            Т. Камінська