ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 21-5

РІШЕННЯ
п’ята сесія VІІІ скликання
 
від 15.04.2021р. №______
 
Про затвердження нової редакції  Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради
 
У зв’язку з прийняттям рішення Коростенської міської ради від 10.12.2020 р. №18 «Про затвердження структури виконавчих органів Коростенської міської ради», необхідністю затвердження нової редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в скорочене найменування управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради та викласти його, як Управління економіки ВК КМР.  
2. Затвердити нову редакцію Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради та оформити у відповідності до вимог чинного законодавства України (додається).
3.  Редакцію Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, затверджену рішенням Коростенської міської ради від 23.05.2019р. №1468 «Про затвердження нової редакції  Положення про управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради»  визнати  такою, що  втратила чинність.
4.Уповноважити начальника управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради подати документи державному реєстратору на внесення змін до Єдиного державного реєстру у відповідності до вимог чинного законодавства України.        
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
Секретар міської ради                                                                         О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                 О.  Ясинецький
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                О. Заєць
Начальник юридичного відділу                                                          Т.Камінська