Вид:

перша сесія VІІІ скликання

друге пленарне засідання

від    01.12.2020 р. №______

Про затвердження старост Коростенської міської територіальної громади

З метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів, що увійшли до Коростенської міської територіальної громади з адміністративним центром в місті Коростені, керуючись ст.541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» міська рада

1.Затвердити на посаді старости Мельниченка Петра Володимировича

1.1.Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

1.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Берестовець, Обиходи, Обиходівка, Сарновичі.

1.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Сарновичі, вулиця Шкільна, будинок 1.

2.Затвердити на посаді старости Конюха Ігоря Миколайович

2.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села Бехи, Вороневе, Сокорики.

2.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Бехи, вулиця Козаренка Романа, будинок 22-е.

3.Затвердити на посаді старости Ущапівського Олександра Петровича

3.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  село Васьковичі.

3.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Васьковичі, вулиця Першотравнева, будинок 36.

4.Затвердити на посаді старости Сергієнко Наталію Миколаївну

4.1. Присвоїти 11  ранг посадової особи місцевого самоврядування.

4.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Дідковичі, Булахівка, Межирічка, Барди

4.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Дідковичі, вулиця Низовська, будинок 1.

5.Затвердити на посаді старости Синька Руслана Вікторовича

5.1. Присвоїти 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

5.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Каленське, Корма, Ходаки, Субине, Горбачі, Мединівка, Великий Ліс.

5.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Каленське, вулиця Потапова, будинок 60.

6.Затвердити на посаді старости Васьківську Світлану Петрівну

6.1. Присвоїти 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

6.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Кожухівка, Клочеве.

6.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Кожухівка, вулиця Центральна, будинок 31.

7.Затвердити на посаді старости _______________________________________

7.1. Присвоїти ____ ранг посадової особи місцевого самоврядування.

7.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Мала Зубівщина, Зубівщина.

7.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Мала Зубівщина, вулиця Центральна, будинок 10.

8.Затвердити на посаді старости Невмержицького Анатолія Олександрович

8.1. Присвоїти 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

8.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Михайлівка, Плещівка.

8.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Михайлівка, вулиця Вишняки,40-а.

9.Затвердити на посаді старости Ткачук Валентину Павлівну

9.1. Присвоїти 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

9.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Сингаї, Грозине, Шатрище, Немирівка, Купеч.

9.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Сингаї, вулиця Героїв АТО, будинок 5.

10.Затвердити на посаді старости Смолянюк Наталію Василівну

10.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

10.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Стремигород, Болярка, Діброва, Майданівка.

10.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Стремигород, вулиця Центральна, будинок 24.

11.Затвердити на посаді старости ______________________________________

11.1. Присвоїти ______ ранг посадової особи місцевого самоврядування.

11.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Холосне, Злобичі, Нивки.

11.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Холосне, вулиця Центральна, будинок 20-а.

12.Затвердити на посаді старости Палюшкевич Валентину Миколаївну

12.1. Присвоїти 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

12.2.Визначити, що компетенція старости поширюється на  села: Хотинівка, Соболівка, Розтяжин, Домолоч, Іскоростень, Новаки.

12.3. Робоче місце старости (Офіс старости) знаходиться за адресою: село Хотинівка,  вулиця Центральна, будинок 1.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська