XLII

З голосу

08.10.2020 12:57:59

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

1. Громадянці Мельник Людмилі Іванівні надати дозвіл внести зміни до пункту 3 дозвільного рішення тридцять дев`ятої сесії VII скликання Коростенської міської ради від 11.06.2020 року №1861 «Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва, з подальшою передачею у власність» в частині збільшення орієнтовної площі з 0,0030 га на 0,0045 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Василя Стуса, 3-Б міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.