XVII

позачергова сімнадцята  сесія VІІІ скликання

від 15.09.2022 р. №999

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки (кадастровий номер 1822380900:02:000:0100), на яку поширюється право безстрокового та безоплатного земельного сервітуту, яка перебуває в постійному користуванні Акціонерного  товариства  «Укртранснафта»

Розглянувши клопотання АТ «Житомиробленерго» №024/18949 від 26.08.2022 р. про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право безстрокового та безоплатного земельного сервітуту відповідно до ст. 12, 100, 122, 1241,186 Земельного Кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право безстрокового та безоплатного  земельного сервітуту (Код 07.10 - інші земельні сервітути, цільове призначення: для обслуговування комплексної трансформаторної підстанції КТП-10/0,4 кВ) на користь Акціонерного товариства «Житомиробленерго» (ЄДРПОУ 22048622) площею 0,0031 га, за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Васьковичі, поселення НПС «Плещівка», на земельній ділянці, яка перебуває в постійному користуванні Акціонерного товариства «Укртранснафта» (ЄДРПОУ 31570412),  загальною площею 8,4407 (кадастровий номер 1822380900:02:000:0100) з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації об’єктів  трубопровідного транспорту, місцерозташування якої Житомирська область, Коростенський район, Васьковицька сільська рада.
2. Зазначеним у рішенні особам в місячний термін укласти договір про встановлення земельного сервітуту.
3. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради договір про встановлення земельного сервітуту.
4. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договору.

Міський голова                                                  Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                          О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                               В. Корнійчук

Заступник начальника управління земельних