ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IX

Скликання:

VIII

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  12

       РІШЕННЯ
  дев’ята сесія VІІІ скликання
 
від 23.09.2021 р. №555     
 
Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби у комунальну власність
 
Розглянувши звернення старости Конюха І.М. №1454/02-13 від 02.09.2021р. про створення громадських пасовищ, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 3,3 га, що розташована в с.Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади.
1.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 3,3 га, що розташована в с. Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.
2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 5,2 га, що розташована в с.Вороневе, в межах Коростенської міської територіальної громади.
2.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 5,2 га, що розташована в с. Вороневе, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.
3. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 2,3 га, що розташована в с.Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади.
3.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,3 га, що розташована в с. Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.
4. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 14,5 га, що розташована в с.Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади.
4.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 14,5 га, що розташована в с. Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.
5. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 4,3 га, що розташована в с.Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади.
5.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 4,3 га, що розташована в с. Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.
6. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 6,0 га, що розташована в с.Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади.
6.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 6,0 га, що розташована в с. Бехи, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської територіальної громади.
7. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.
8. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблені проєктні документації подати на затвердження сесії до Коростенської міської ради.

 
 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
 
 
Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                                     О. Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                    С.Любочко
 
Заступник начальника Управління земельних відносин
та комунальної власності-начальник
відділу земельних відносин                                                                           О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О. Заєць
 
Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                   І.Чижевська
 
Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська
 
Староста                                                                                                       І.Конюх