ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  12

РІШЕННЯ
восьма сесія VІІІ скликання

 
від 19.08.2021 р. №505
 
Про розгляд клопотання  ПрАТ «БЕХІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР’ЄР» щодо затвердження проєкту землеустрою та відведення земельної ділянки на умовах оренди
 
Розглянувши клопотання ПрАТ «БЕХІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР’ЄР» про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, відповідно до Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, згідно ст. 12, 93, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, рішення другої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 24.12.2020 року №39 «Про внесення змін до рішення 31 сесії VII скликання від 23.05.2019 р. №1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростеня», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  площею 10,7180 га на умовах оренди Приватному акціонерному товариству «БЕХІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР’ЄР» (код ЄДРПОУ 03443749) цільового призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Житомирської області, Коростенського району, Васьковицької сільської ради (кадастровий номер 1822380900:03:000:0125 ).
 
1.1. Передати в оренду строком на 20 (двадцять) років Приватному  акціонерному товариству «БЕХІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР’ЄР» земельну ділянку, площею 10,718 га,  цільового  призначення – для  розміщення та   експлуатації   основних,   підсобних  і   допоміжних   будівель  та   споруд
підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами на території Житомирської області, Коростенського району, Васьковицької сільської ради.
1.2. Встановити розмір орендної плати Приватному акціонерному товариству «БЕХІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР’ЄР» 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки: 186009,77 грн. (сто вісімдесят шість тисяч дев’ять грн. 77 коп.) в рік, 15500,81 грн. (п'ятнадцять тисяч п’ятсот грн. 81 коп.).
         2. Приватному акціонерному товариству «БЕХІВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР’ЄР» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки.
3. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договору оренди.
4. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.
 
 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
 
 

Секретар міської ради                                                                              О. Олексійчук

 
Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                 С.Любочко
 
Заступник начальника Управління земельних відносин
та комунальної власності -начальник
відділу земельних відносин                                                                                    О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць
 
Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                             І. Киселевич
 
Начальник юридичного відділу                                                                Т.Камінська