Доповідач:

тридцять четверта сесія VІІІ скликання

від 04.07.2024 р. №______

Про заміну сторін в договорі оренди землі

Розглянувши клопотання ТОВ «Житомиркомунсервіс», відповідно до статей 12, 120, 122, 124, 148-1 Земельного кодексу України, статей 377, 415 Цивільного кодексу України, ч. 3 ст. 7, ст. 30 Закону України «Про оренду землі», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. В зв'язку з набуттям права власності на об'єкт нерухомого майна, внести наступні зміни до договору оренди землі від 06.11.2008 р., укладеного між Коростенською районною державною адміністрацією Житомирської області (код ЄДРПОУ 04053513) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Аква Вітта» (код ЄДРПОУ 34047256), на земельну ділянку площею 0,3700 га (кадастровий номер 1822385200:08:000:0043) для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами (10.04.), яка розташована за адресою: Коростенська міська рада, Коростенський район, Житомирська область:
1.1. Замінити сторону орендаря з Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Аква Вітта» (код ЄДРПОУ 34047256) на Товариство з обмеженою відповідальністю «Житомиркомунсервіс» (код ЄДРПОУ 38190789).
1.2. Замінити сторону орендодавця з Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області (код ЄДРПОУ 04053513) на Коростенську міську раду ( код ЄДРПОУ 13576977).
2. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 06.11.2008 р. відповідно до даного рішення.
3. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткової угоди до договору оренди землі.

Міський голова                                                Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                       В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин