ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 16-34

Про внесення змін до рішення 25 сесії VІІІ скликання Коростенської міської ради №1404 від 07.09.2023р. «Про заснування Відзнаки Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ» і затвердження Положення «Про відзнаку Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ»

тридцять четверта сесія VІІІ скликання

від 04.07.2024 р. №______

Про внесення змін до рішення  25 сесії VІІІ скликання Коростенської міської ради №1404 від 07.09.2023р. «Про заснування Відзнаки Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ» і затвердження Положення «Про відзнаку Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та  ВІДВАГУ»

З метою  упорядкування діяльності комісії по нагородженню «Відзнакою Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, керуючись ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

1. Внести зміни в додаток 2 «Склад комісії  по нагородженню «Відзнакою Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ» рішення  25 сесії VІІІ скликання Коростенської міської ради №1404 від 07.09.2023р. «Про заснування Відзнаки Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ» і затвердження Положення «Про відзнаку Коростенської міської територіальної громади «За МУЖНІСТЬ та  ВІДВАГУ», а саме:

Виключити зі складу комісії – Вакульчука Сергія Миколайовича, секретар комісії, головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Включити в склад комісії:

- Войтюка Руслана Леонідовича, секретар комісії, головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради.

- Єсіна  Ігора Володимировича, член комісії, начальник  УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради.

- Гурковську Людмилу В’ячеславівну, член комісії,  начальник відділу з питань ветеранської політики УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук

забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць

Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська