ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 53-33

тридцять третя сесія VІІІ скликання

від 23.05.2024 р. №______

Про  надання дозволу на приватизацію шляхом викупу та затвердження договору купівлі-продажу нежитлового приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою: вул. І. Франка,7 приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область

Розглянувши лист Возної Л.В. від 05.02.2024 р. за вх. № р/В-95 та доданих матеріалів щодо проведення приватизації шляхом викупу з урахуванням здійснених невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою: вул. І. Франка,7 приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область, згідно з рішенням Коростенської міської ради (тридцять друга сесія VIII скликання) від 11.04.2024 року № 1687 «Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2024 році нежитлового приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою: вул. І. Франка,7, приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область», відповідно до вимого р.ІІ ст.10,ч.4 ст.15, ст.18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись п.30 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Возній Лесі Вікторівні, як орендарю, на приватизацію шляхом викупу з урахуванням здійснених невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою: об’єкту приватизації без урахування невід’ємних поліпшень з урахуванням ПДВ – 381714,11(триста вісімдесят одна тисяча сімсот чотирнадцять) гривень 11 коп., в тому числіПДВ – 63619,01(шістдесят три тисячі шістсот дев’ятнадцять) гривень 01 коп.
 2. Затвердити договір купівлі-продажу нежитлового приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою: вул. І. Франка,7 приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область (додається).
3. Укласти попередній договір між Коростенською міською радою, яка представляє Коростенську міську територіальну громаду та покупцем фізичною особою- підприємцем Возною Лесею Вікторівною.
4. Договір купівлі-продажу укладається та нотаріально посвідчується не пізніше ніж протягом 30 робочих днів з дня укладення попереднього договору.
5. Уповноважити Коростенського міського голову Москаленка Володимира Васильовича укласти попередній договір та договір купівлі-продажу нежитлового приміщення загальною площею 68,7 кв.м за адресою:  вул. І. Франка,7 приміщення 2, м. Коростень, Житомирська область.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.А. Ясинецького.

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О. Олексійчук

Заступник міського голови