XXXVII

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки по вулиці В.Сосновського, 43-Б міста Коростеня

тридцять сьома сесія VІІ скликання

від 27.02.2020 р. №1780

В зв’язку зі зміною цільового призначення орендованої земельної ділянки по вулиці В.Сосновського, 43-Б міста Коростеня, розглянувши заяву громадянки Слобожанюк Т.М., відповідно до статі 12 Земельного кодексу України, Закону України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада

1. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 12.06.2019 року, площею 0,2009 га (кадастровий номер 1810700000:01:018:0069), укладеного між Коростенською міською радою та фізичною особою-підприємцем Слобожанюк Тетяною Миколаївною для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці В. Сосновського, 43-Б міста Коростеня, у зв'язку зі змінами умов договору, а саме:
1.1. Пункт 1 замінити та викласти в наступній редакції:
«1. Орендодавець-надає, а орендар фізична особа-підприємець Слобожанюк Тетяна Миколаївна, приймає у строкове платне користування земельну ділянку для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер 1810700000:01:018:0069, яка розташована в місті Коростені по вулиці В. Сосновського, 43-Б».
1.2. Пункт 5 замінити та викласти в наступній редакції:
«5. Грошова оцінка земельної ділянки, згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за №18-6-0.17-74/173-20 від 17 січня 2020 року виданого відділом у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, становить: 1271171,00 гривень (один мільйон двісті сімдесят одна тисяча сто сімдесят одна грн. 00 коп.)».
1.3. Пункт 9 замінити та викласти в наступній редакції:
«9. Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі, що становить 3% від суми нормативної грошової оцінки земельної ділянки:
- 38135,13 грн. (тридцять вісім тисяч сто тридцять п’ять  грн. 13 коп.) в рік;
- 3177,93 грн.(три тисячі сто сімдесят сім грн. 93 коп.) в місяць».
  1.4. Пункт 14 замінити та викласти в наступній редакції:
«14. Земельна ділянка передається для розміщення комплексу відпочинку».
 1.5. Пункт 15 замінити та викласти в наступній редакції:
«15. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови».
2. Фізичній особі-підприємецю Слобожанюк Тетяні Миколаївні в місячний термін укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки по вулиці В.Сосновського, 43-Б міста Коростеня.
3. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткової угоди.
4. Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної