XXXV

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення

тридцять п’ята сесія VІІ скликання

від 28.11.2019 р. №1685

Розглянувши заяви громадян про поновлення договорів оренди земельних ділянок, згідно статті 33 Закону України «Про оренду землі», відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням двадцять другої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №1055 від 24.05.2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 08 серпня 2014 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять третьої сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 05.06.2014 року за №1515 в оренду громадянці Шнайдер Наталії Олександрівні, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Корольова, 29 міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:02:045:0221.
1.1. Встановити строк оренди громадянці Шнайдер Наталії Олександрівні земельної ділянки, площею 0,0353 га, цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 5(п’ять) років.
1.2. Встановити розмір орендної плати за використання громадянці Шнайдер Наталії Олександрівні вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 6532,23 грн.(шість тисяч п’ятсот тридцять дві гривні 23 копійки) в рік; 544,35 грн.(п’ятсот сорок чотири гривні 35 копійок) в місяць.
         2. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 24 листопада 2014 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять сьомої  сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 06.11.2014 року за №1673 в оренду фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці В. Сосновського, 38-Р міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:005:0149.
2.1. Встановити строк оренди фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу земельної ділянки, площею 0,0185 га, цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 5(п’ять) років.
2.2. Встановити розмір орендної плати за використання фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 8440,96 грн.(вісім тисяч чотириста сорок гривень 96 копійок) в рік; 703,41 грн.(сімсот три гривні 41 копійка) в місяць.
          3. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 24 листопада 2014 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять сьомої  сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 06.11.2014 року за №1673 в оренду фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці В. Сосновського, 38-Р міста Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:005:0150.
3.1. Встановити строк оренди фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу земельної ділянки, площею 0,0160 га, цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 5(п’ять) років.
3.2. Встановити розмір орендної плати за використання фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 7300,29 грн.(сім тисяч триста гривень 29 копійок) в рік; 608,36 грн.(шістсот вісім гривень 36 копійок) в місяць.
4. Відділу комунальної власності управління економіки Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів та додаткових угод до договорів оренди.
5. Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Податкового кодексу України.

Міський голова                                                                            В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної