XXXII

04.07.2019

Відділ організаційного забезпечення діяльності міської ради

Про зняття з контролю рішень Коростенської міської ради

тридцять друга сесія VІІ скликання

від  04.07.2019р. №1551

Про зняття з контролю рішень
Коростенської міської ради

Заслухавши інформацію заступника міського голови Ясинецького О.А.,  заступника міського голови Якубовського Л.П., начальника відділу охорони здоров’я Зайця М.А., враховуючи рекомендації постійних комісій щодо виконання рішень міської ради, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

Зняти з контролю рішення міської ради:

• Про надання згоди на безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Коростеня газових мереж, що належать ТОВ «Київєврокредитбуд» з послідуючою безкоштовною передачею без права власності в господарське відання складовими Єдиної газотранспортної системи України з постановкою на баланс ПАТ «Житомиргаз» для подальшого утримання та технічного обслуговування. (25 сесія VІІ  скликання від 18.10.2018р. №1213)
  • Про надання згоди на безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Коростеня газових мереж, що належать Коростенській районній державній лікарні ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області з послідуючою безкоштовною передачею без права власності в господарське відання складовими Єдиної газотранспортної системи України з постановкою на баланс ПАТ «Житомиргаз» для подальшого утримання та технічного обслуговування. (29 сесія VІІ  скликання від 21.02.2019р. №1363)
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Коростеня обладнання встановленого на території стадіону «Спартак» по вул.Шолом-Алейхема,38 в м.Коростені. (29 сесія VІІ  скликання від 21.02.2019р. №1365)
  • Про надання дозволу комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 на укладання з благодійним фондом «Єлен» договору оренди частини нежитлового підвального приміщення, розташованого по вул.Героїв Небесної Сотні,26-а в м.Коростені. (30 сесія VІІ  скликання від 04.04.2019р. №1423)
  • Про надання дозволу Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» на списання основних засобів. (21 сесія VІІ  скликання від 05.04.2018р. №1016).
  • Про надання дозволу комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 на списання транспортного засобу – автомобіля ЗІЛ-130. (26 сесія VІІ  скликання від 29.11.2018р. №1262).
  • Про надання дозволу Комунальному виробничо-господарському підприємству на списання транспортних засобів. (26 сесія VІІ  скликання від 29.11.2018р. №1260).
  • Про надання дозволу комунальному підприємству теплозабезпечення на списання основних засобів. (30 сесія VІІ  скликання від 04.04.2019р. №1421).
  • Про надання дозволу комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 на списання легкового автомобіля ВАЗ-2107. (30 сесія VІІ  скликання від 04.04.2019р. №1422)
  • Про затвердження передавального акту Коростенської центральної міської лікарні по правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарні Коростенської міської ради. (30 сесія VІІ  скликання від 04.04.2019р. №1427)
  • Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» створеного шляхом реорганізації (перетворення) з Коростенської центральної міської лікарні. (30 сесія VІІ  скликання від 04.04.2019р. №1428)

Міський голова                                                                           В.Москаленко