XXXII

04.07.2019

Депутат міської ради

Про внесення змін до Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня

тридцять друга сесія VІІ скликання

від 04.07.2019 р.1527

З метою усунення вимог, як таких, що не мають юридичних важелів впливу з боку ОСББ та створення більш сприятливих умов для співпраці у проведенні капітальних ремонтів та реконструкції об’єктів загального користування у багатоквартирних будинках за рахунок коштів їх співвласників на умовах визначених Порядком відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня, затвердженого рішенням сесії міської ради від 05.07.2018 р. №1131, відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
1.Внести зміни до Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня, затвердженого рішенням 23 сесії Коростенської міської ради VII скликання від 05.07.2018 р. №1131, а саме:
1.1.  У п. 4.3 Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня додати фразу «В разі дострокового погашення частини кредиту сума Компенсації з міського бюджету підлягає уточненню шляхом укладання додаткової угоди щодо внесення змін у п.2.4 та 2.5  Компенсаційної угоди»  та викласти його у наступній редакції:

«4.3 Максимальна сума Компенсації з міського бюджету за окремою Компенсаційною угодою визначається у розмірі зафіксованої під час укладання Угоди суми нарахувань процентної ставки Банку за відповідною Кредитною угодою (графіком погашення кредиту) з урахуванням обмежень, визначених у п.п.2.4.та 2.5 цього Порядку, але в межах нерозподілених кошторисних призначень на відповідний бюджетний рік. В разі дострокового погашення частини кредиту сума Компенсації з міського бюджету підлягає уточненню шляхом укладання додаткової угоди щодо внесення змін у п.2.4 та 2.5  Компенсаційної угоди.»

1.2. Пункт 4.6. виключити.

1.3.  У пункт 5.4 Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня додати фразу «протягом дії всього терміну Кредитної угоди в незалежності від дати укладання Компенсаційної угоди»  та викласти у наступній редакції:

«5.4. Компенсація відсотків за кредитами, залученими ОСББ здійснюється лише за фактично сплачені суми за користування кредитними коштами (суми процентної ставки) протягом дії всього терміну Кредитної угоди в незалежності від дати укладання Компенсаційної угоди. За Компенсаційною угодою за рахунок коштів міського бюджету міста Коростеня повернення кредитних коштів («тіло кредиту»), комісійних виплат, страхових та інших платежів не здійснюються.»

2.Затвердити Порядок відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня з урахуванням запропонованих змін у новій редакції (додається).
3. Рішення 23 сесії Коростенської міської ради VII скликання від 05.07.2018 р. №1131 «Про затвердження порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня.» вважати таким, що втратило чинність.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Якубовського Л.П. та на постійну комісію міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності.

Міський голова                                                                           В. Москаленко
Секретар міської ради                                                                                               В.Вигівський
Заступник міського голови                                                                                         Л. Якубовський
Заступник міського голови –