ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXI

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

23.05.2019

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1504

РІШЕННЯ
тридцять перша сесія VІІ скликання
 
від 23.05.2019 р. №1504
 
Про  умови проведення  земельних  торгів
у формі  аукціону
 
З метою проведення земельних торгів у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, керуючись  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада 
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Затвердити територіальній громаді міста Коростеня в особі Коростенської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 56,1741 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, кадастровий номер: 1822386600:14:000:0035, яка розташована по провулку Залізничному, 7 міста Коростеня та виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 49(сорок дев'ять) років.
         1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 1,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 450189,43 грн.(чотириста п’ятдесят  тисяч сто вісімдесят дев'ять гривен 43 копійки).
        1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 2250,95(дві тисячі двісті п’ятдесят гривен 95 коп.) грн.
      2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5(п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови кадастровий номер: 1810700000:02:031:0053, яка розташована по вулиці Маяковського, 111-Г міста Коростеня.
         2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 3,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 3375,63 грн.(три тисячі триста сімдесят п’ять гривен 63 копійки).
        2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 16,88(шістнадцять гривен 88 коп.) грн.
            3. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести  у II-III кварталі 2019 року.
          4. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ»(код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).
           5. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцем торгів договір оренди земельної ділянки.
 Уповноваженій особі організатора (відділ архітектури, містобудування та земельних ресурсів), бути присутнім на земельних торгах.  
        6. Затвердити умови земельних торгів:
        6.1. Переможцю земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
       6.2. Переможцю земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.
   7. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лоту, який виставляється до продажу в оренду на земельних торгах, та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.
 
 
Міський голова                                                          В. Москаленко
 
Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська