XXXI

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

Про продаж Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія» земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

тридцять перша сесія VІІ скликання

від 23.05.2019 р. № 1493

Розглянувши звернення ТОВ«Українська холдингова лісопильна компанія» щодо проведення розстрочення ціни продажу та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня, відповідно до статей 12, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1.Погодити звіт про грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня.

2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня площею 15,6988га (кадастровий номер: 1822386600:14:000:0026) - в розмірі  11565306,00(одинадцять мільйонів п’ятсот шістдесят п’ять тисяч триста шість гривен 00 копійок)грн. з розрахунку за 1 м2 – 73,67 грн. на підставі грошової оцінки.

3. Продати Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія» земельну ділянку по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня площею 15,6988га на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявника за 11565306,00(одинадцять мільйонів п’ятсот шістдесят п’ять тисяч триста шість гривен 00 копійок)грн. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня, авансовий внесок в сумі  2001477,38(два мільйони одна тисяча чотириста сімдесят сім гривен 47 копійок)грн., сплачений відповідно до договору №214 від 09.11.2018 року. Решта вартості земельної ділянки у сумі 9563828,62(дев'ять мільйонів п’ятсот шістдесят три тисячі вісімсот двадцять вісім гривен 62 копійки)грн. має бути сплачена на р/р 31518941006006, МФО 899998 Казначейство України, код  37909251.
        5. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія» розстрочення платежу за умови сплати протягом 30 календарних днів після прийняття даного рішення 50(п’ятдесяти) відсотків частини платежу, що зараховується до місцевого бюджетів, без врахуванням суми сплаченого авансового внеску в розмірі 4781914,31 (чотири мільйони сімсот вісімдесят одна тисяча дев’ятсот чотирнадцять гривен 31 коп.) грн.
       5.1. Затвердити розрахунок та графік погашення розстроченого платежу за придбання Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія» земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня, а саме:
– 4781914,31 (чотири мільйони сімсот вісімдесят одна тисяча дев’ятсот чотирнадцять гривен 31 коп.) – до 23.06.2019 року;
– 2390957,16 (два мільйони триста дев’яносто тисяч дев’ятсот п’ятдесят сім гривен 16 коп.) – до 23.09.2019 року;
  – 2390957,15 (два мільйони триста дев’яносто тисяч дев’ятсот п’ятдесят сім гривен 16 коп.) – до 23.11.2019 року;
     5.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія»  забезпечити погашення сум розстроченого платежу відповідно до графіку, зазначеного в п. 5.1 цього рішення.
      5.3. Прострочення погашення частини платежу більш як на один місяць є підставою для припинення розстрочення платежу за придбання земельної ділянки. Залишок платежу підлягає стягненню Коростенською міською радою у порядку, встановленому законом.
6. Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія» оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 15,6988га по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня за ціною визначеною цим рішенням.

7. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 15,6988га по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня.

8. Додаткові умови продажу земельної ділянки по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня Товариству з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія».
8.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
8.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.
8.3. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
8.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.

9. Договір довгострокової оренди по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня, може бути розірваним тільки після повного погашення ціни продажу земельної ділянки, шляхом укладання та реєстрації угоди про розірвання.

10. Попередити Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська холдингова лісопильна компанія», що право власності на земельну ділянку по вулиці Сергія Кемського, 11-Т міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                    В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
Заступник міського голови -
начальник фінансового управління                                                       Л.Щербанюк