XXIX

Відділ архітектури, містобудування

Про припинення права постійного користування на земельні ділянки

двадцять дев'ята сесія VІІ скликання

від 21.02.2019 р. №  1397
Про припинення  права постійного користування на земельні ділянки

Розглянувши клопотання Комерційного виробничо-торгового підприємства «Коростеньхарч» про припинення права постійного користування на земельні ділянки, відповідно до статей 10, 38, 86, 92, 120, 122, 123, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Припинити Комерційному виробничо-торговому підприємству «Коростеньхарч» право постійного користування земельною ділянкою площею 0,0920 га по вулиці Шатрищанській, 85 міста Коростеня для виробничих потреб, згідно державного акту на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЖТ 27 № 000030 від 25 березня 1998 року.
    2. Припинити Комерційному виробничо-торговому підприємству «Коростеньхарч» право постійного користування земельною ділянкою площею 2,1542 га по вулиці Шатрищанській, 87 міста Коростеня для виробничих потреб, згідно державного акту на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЖТ 27 № 000030 від 25 березня 1998 року.
    3. Припинити Комерційному виробничо-торговому підприємству «Коростеньхарч» право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1537 га по вулиці Грушевського, 137-А міста Коростеня для виробничих потреб, згідно державного акту на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЖТ 27 № 000030 від 25 березня 1998 року.
    4. Державний акт на право постійного користування землею Серія ЖТ 27 № 000030 від 25 березня 1998 року, визнати таким що втратив чинність.
    5. Відділу державної реєстрації виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити припинення права постійного користування у відповідності до Державного акту на право постійного користування землею Серія ЖТ 27 № 000030 від 25 березня 1998 року.

Міський голова                                                      В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш