XXVI

двадцять шоста сесія VІІ скликання

від 29.11.2018 р. №1292

Про передачу земельних ділянок в оренду

Розглянувши клопотання юридичних осіб про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до статей 12, 93, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, ст.16, 17 Закону України “Про оренду землі”, Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №709 від 29.06.2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коростенська міська рада

1. Передати в короткострокову оренду строком на 5(п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «Вейбрідж Кепітал» земельну ділянку площею 0,6816 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  по вулиці Шевченка, 88 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:045:0037).
1.1. Встановити розмір орендної плати за використання Товариству з обмеженою відповідальністю «Вейбрідж Кепітал» вказаної земельної ділянки: 25099,75(двадцять п’ять тисяч дев’яносто дев'ять гривен 75 коп.)грн. в рік, 2091,65(дві тисячі дев’яносто одна гривня 65 коп.)грн. в місяць.

2. Передати в довгострокову оренду строком на 10(десять)років Товариству з обмеженою відповідальністю «Автосвіт ЛТД» земельну ділянку площею 1,8701 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  по вулиці Сергія Кемського, 50 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:012:0096).
2.1. Встановити розмір орендної плати за використання Товариству з обмеженою відповідальністю «Автосвіт ЛТД» вказаної земельної ділянки: 113812,02(сто тринадцять тисяч вісімсот дванадцять гривен 02 коп.)грн. в рік, 9484,34(дев'ять тисяч чотириста вісімдесят чотири гривні 34 коп.)грн. в місяць.

3. Вище зазначеним особам в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.

4. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договори оренди земельних ділянок.

5. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.

6. Коростенській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш