XXIV

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Будівництво та архітектура

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення

двадцять четверта сесія VІІ скликання

від 30.08.2018 р. №1183

Розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців про поновлення договорів оренди земельних ділянок,  відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, статті 33 Закону України «Про оренду землі», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №709 від 29.06.2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 20 листопада 2014 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять сьомої сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 06.11.2014 року в короткострокову оренду фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці В.Сосновського, 38-Р міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:005:0149).
1.1. Встановити строк короткострокової оренди фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу земельної ділянки площею 0,0185 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 5(п’ять) років.
1.2. Встановити розмір орендної плати за використання фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу вказаної земельної ділянки: 8440,96 грн. (вісім тисяч чотириста сорок грн. 96 коп.) в рік; 703,41 грн. (сімсот три грн. 41 коп.) в місяць.

2. В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 20 листопада 2014 року земельної ділянки, яка надана рішенням тридцять сьомої сесії VI-го скликання Коростенської міської ради від 06.11.2014 року в короткострокову оренду фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці В.Сосновського, 38-Р міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:005:0150).
2.1. Встановити строк короткострокової оренди фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу земельної ділянки площею 0,0160 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі: 5(п’ять) років.
2.2. Встановити розмір орендної плати за використання фізичній особі-підприємцю Мішурі Олександру Валентиновичу вказаної земельної ділянки: 7300,29 грн. (сім тисяч триста грн. 29 коп.) в рік; 608,36 грн. (шістсот вісім грн. 36 коп.) в місяць.

3. Вище вказаним особам в місячний термін укласти додаткові угоди до договорів оренди земельних ділянок.

4. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання додаткових угод.

5. Коростенській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Податкового кодексу України.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш