Чинний

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди

двадцять третя сесія VІІ скликання

від 05.07.2018 р. №1140

Розглянувши заяви громадян, клопотання юридичних осіб про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №709 від 29.06.2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коростенська міська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,1581 га на умовах оренди Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ», цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту  по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 11-Б міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:038:0061).
1.1. Передати в короткострокову оренду строком на 5 (п’ять) років Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ» земельну ділянку площею 1,1581 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 11-Б міста Коростеня.
1.2. Встановити розмір орендної плати за Приватним акціонерним товариством «Коростенський завод МДФ» вказаної земельної ділянки:  45570,66(сорок п’ять тисяч п’ятсот сімдесят грн. 66 коп.) в рік; 3797,55 грн. (три тисячі сімсот дев’яносто сім грн. 55 коп.) в місяць.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,1013 га на умовах оренди Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ», цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства   в  місті Коростені (кадастровий номер 1822386600:14:000:0032).
2.1. Передати в короткострокову оренду строком на 5 (п’ять) років Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ» земельну ділянку площею 5,1013 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  в  місті Коростені.
2.2. Встановити розмір орендної плати за Приватним акціонерним товариством «Коростенський завод МДФ» вказаної земельної ділянки:  160586,88(сто шістдесят тисяч п’ятсот вісімдесят шість грн. 88 коп.) в рік; 13382,24 грн. (тринадцять тисяч триста вісімдесят дві грн. 24 коп.) в місяць.

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0055 га на умовах оренди громадянці Коржовській Інні Миколаївні, цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Івана Котляревського, 13-Б міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:003:0806).
3.1. Передати в короткострокову оренду строком на 5 (п’ять) років громадянці Коржовській Інні Миколаївні земельну ділянку площею 0,0055 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Івана Котляревського, 13-Б міста Коростеня.
3.2. Встановити розмір орендної плати за громадянкою Коржовською Інною Миколаївною вказаної земельної ділянки:  2509,48(дві тисячі п’ятсот дев'ять грн. 48 коп.) в рік; 209,12 грн. (двісті дев'ять грн. 12 коп.) в місяць.

4. Вищезазначеним особам в місячний термін укласти договори короткострокової оренди земельних ділянок.

5. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів оренди.

6. Коростенській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Податкового кодексу України.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш