XXIII

Управління економіки

Двадцять третя сесія VIII скликання

від 25.05.2023р. №1270

Коростенська міська рада згідно з Договором, укладеним на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво реалізує проекти «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» - «ГОВЕРЛА» (виконавець DAI Global LLC), з метою спрощення процедури передачі отриманої допомоги визначеним розпорядникам, згідно ст. 25, 26, ч.2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада

1. Внести зміни в п. 1  рішення міської ради 18 сесії VIII скликання  № 1022 від 24.11.2022 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади майна в рамках проекту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» - «Говерла», а саме виклавши його в наступній редакції:

«1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність майна Коростенській міській територіальній громаді, яке передається в рамках проекту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» - «Говерла» з подальшою постановкою на баланс бюджетним установам, організаціям та комунальним підприємствам громади, які будуть визначені рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради.»

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О.Олексійчук

Заступник міського голови