XXIII

Управління житлово-комунального господарства

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади майна, що передається від Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ)

Двадцять третя сесія VIII скликання

від 25.05.2023р. №1239

У зв’язку з отриманням допомоги від Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) на користь Коростенської міської територіальної громади, з метою надання всебічної підтримки Коростенській громаді, внаслідок військової агресії росії проти України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст. 25, 26, ч.2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади майна, що передається від  Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

1. Перелік суб’єктів господарювання, яким передається майно у господарське відання з подальшою постановкою на баланс, та документи, які підтверджують факт приймання – передачі майна, затверджуються рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О. Олексійчук