XXIII

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2023 році нежитлової будівлі загальною площею 187,4 кв.м за адресою: вул. Центральна,22, с. Холосне, Коростенський район, Житомирська обл.

двадцять третя сесія VІІІ скликання

від 25.05.2023 р. №1247

Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2023 році нежитлової будівлі загальною площею 187,4 кв.м за адресою:                   вул. Центральна,22, с. Холосне, Коростенський район, Житомирська обл.

Розглянувши  заяву  фізичної особи  Федорук Н.В.  за  вх. № р/Ф-425      від 27.04.2023р., керуючись ч.4 ст.11 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст. 25, ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Включити до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2023 році, нежитлову будівлю загальною площею 187,4 кв.м  за адресою:  вул. Центральна,22, с. Холосне, Коростенський район, Житомирська обл. (додається).
2. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради здійснювати процедуру приватизації об’єкту комунальної власності згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови  О. А. Ясинецького.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради О. Олексійчук
Заступник міського голови О. Ясинецький
Начальник управління земельних відносин та комунальної власності