XXIII

Управління економіки

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади майна від ГО «Вітер Надії і Любові»

двадцять третя сесія VІІІ скликання

від 25.05.2023р. № 1269

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Коростенської
міської територіальної громади майна  від ГО «Вітер Надії і Любові»

З метою підтримки комунальних підприємств, установ та організацій Коростенської громади щодо надання ними якісних муніципальних послуг громадянам під час дії воєнного стану, в рамках співпраці між Коростенською міською територіальною громадою та громадською організацією «Вітер Надії і Любові», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, згідно ст. 25, 26, ч.2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади матеріальні цінності, які передаються безоплатно від ГО «Вітер Надії і Любові» з подальшою постановкою на баланс:
           1.1. Комунальному підприємству «Водоканал» - генератор (б/в) потужністю 80 кВт у кількості 1 шт. (одна штука).
           1.2. Відділу культури та туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради - телевізор NEC MultiSync C861Q у кількості 1 шт. (одна штука).
          2. Бухгалтеріям комунального підприємства «Водоканал» та відділу культури та туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради провести відповідні зміни в бухгалтерському обліку згідно чинного законодавства.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради О. Олексійчук

Заступник міського голови О. Ясинецький