XXI

Управління земельних відносин та комунальної власності

Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам у межах Коростенської міської територіальної громади

Двадцять перша сесія VІІІ скликання

від 06.04.2023 р. №1208

Розглянувши заяви громадян про безоплатну передачу у власність земельних ділянок, додані до них технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та інші матеріали, відповідно до статей 12, 83, 116, 118, 121, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», п. 5 ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Передати громадянину Жуковському Олександру Юрійовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1810700000:02:021:0619, площею 0,0025 га, цільового призначення - для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована по вулиці Шухевича Романа (до перейменування вул. Гастелло) 3-А, міста Коростеня.
2. Передати громадянці Шуляренко Лідії Василівні безоплатно у приватну власність ½ частку земельної ділянки та громадянину Семененку Вячеславу Андрійовичу безоплатно у приватну власність ½ частку земельної ділянки з кадастровим номером 1810700000:02:008:0164, площею 0,0959 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вулиці Сковороди Григорія, 44, міста Коростеня.
3. Передати громадянці Малюзі Наталі Анатоліївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1822385001:01:003:0001, площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вулиці Лісовій, 12, села Сарновичі Коростенського району Житомирської області.
4. Передати громадянці Мельниченко Інні Іванівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1822383801:05:001:0021, площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вулиці Вишняки, 101, села Михайлівка Коростенського району Житомирської області
5. Передати громадянці Копишинській Наталії Зіновіївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1822385001:01:002:0014, площею 0,2500 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вулиці Горовій, 15, села Сарновичі Коростенського району Житомирської області.
6. Передати громадянці Толстолиткіній Ірині Василівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1822382401:01:002:0003, площею 0,2050 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вулиці Шкільній, 7-А, села Кожухівка Коростенського району Житомирської області.
7. Передати громадянці Костенко Людмилі Миколаївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1810700000:02:040:0391, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по вулиці Пролісковій, 94, міста Коростеня Житомирської області.
8. Передати громадянину Лисовському Борису Ігоровичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку з кадастровим номером 1810700000:01:041:0054, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована по провулку Цисік Квітки (до перейменування 1 провулок Толстого), 4, міста Коростеня Житомирської області.
9. Рекомендувати громадянам, яким передано безоплатно у приватну власність земельні ділянки, звернутись до ГУ ДПС у Житомирській області для визначення статусу платника (пільговика) з податку на землю.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                         О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                                 В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин