XIX

Управління земельних відносин та комунальної власності

Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду власникам об’єктів нерухомого майна, розміщеного на них

дев’ятнадцята сесія VІІІ скликання

від 22.12.2022 р. №1101

Розглянувши заяви громадян та клопотання юридичних осіб про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до ст.ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹ Земельного кодексу України, ст.ст. 13,14, 15, 16, 17 Закону України «Про оренду землі», ст. 19 Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», рішення шостої сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 10.06.2021р. №328 «Про встановлення ставок орендної плати на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на території Коростенської міської територіальної громади», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» (код ЄДРПОУ 44281999) земельну ділянку, площею 0,1225 га, цільового призначення – для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій за адресою Житомирська область, Коростенський район, Сингаївська сільська рада кадастровий номер 1822385200:10:000:0050.
1.1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані» розмір орендної плати за використання вказаної ділянки (12% від нормативної грошової оцінки): 30411,19 грн. (тридцять тисяч чотириста одинадцять грн. 19 коп.) в рік.
2. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років громадянину Бадіону Олексію Миколайовичу земельну ділянку, площею 0,0388 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою:
Житомирська область, Коростенський район, с. Домолоч, вул. Іскоростенська, 6-А, кадастровий номер 1822386602:02:001:0034.
2.1. Встановити громадянину Бадіону Олексію Миколайовичу розмір орендної плати за використання вказаної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 7342,15 грн. (сім тисяч триста сорок дві грн. 15 коп.) в рік.
3. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років громадянину Беху Роману Миколайовичу земельну ділянку, площею 0,0089 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні (Табукашвілі), 5-А кадастровий номер 1810700000:02:001:0881.
3.1. Встановити громадянину Беху Роману Миколайовичу розмір орендної плати за використання вказаної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): 954,75 грн. (дев’ятсот п’ятдесят чотири грн. 75 коп.) в рік.
4. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «Вікна-Іскорость» код (ЄДРПОУ 36022757) земельну ділянку, площею 0,3709 га, цільового призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою вул. Шевченка, 88-А, м.Коростень, кадастровий номер 1810700000:02:045:0104.
4.1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Вікна-Іскорость» розмір орендної плати за використання вказаної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки):28093,12 грн. (двадцять вісім тисяч дев’яносто три грн. 12 коп.) в рік.
5. Зазначеним у рішенні особам у місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.
6. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради договори оренди земельних ділянок.
7. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.
8. Рекомендувати ГУ ДПС у Житомирській області забезпечити контроль щодо своєчасного надходження та повноти сплати орендної плати за використання вищевказаних земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Начальник Управління земельних відносин