XVIII

Відділ архітектури, містобудування

Про затвердження детальних планів території

вісімнадцята  сесія VІІІ скликання

від 24.11.2022 р. №1041

Про затвердження детальних планів території

Відповідно до ст.ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України №926 від 01.09.2021р. «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись  п. 42 частини першої ст. 26 та п. а підпункт 6 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1.Затвердити:

1.1.Детальний план території по вулиці Польова,1, с.Бехи, Коростенського району, Житомирської області, з метою уточнення містобудівної ситуації для   розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств  переробної, машинобудівної та іншої промисловості, а також визначення меж земельної ділянки (власник об’єкта нерухомого майна по вулиці Польова,1, с. Бехи, Коростенського району, Житомирської області - Приватне підприємство  «ГУРТ – МАЙСТЕР»), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради дванадцятої сесії VIII скликання від 23.12.2021 р. №737.

1.2Детальний план території по вулиці Промисловій, в районі будівлі №9-Б, з метою уточнення містобудівних умов та обмежень для будівництва індивідуальних гаражів (розміщення станції технічного обслуговування) (власник об’єкта нерухомого майна по вулиці Промисловій, 9-Б – Ортліб В’ячеслав Миколайович), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради дванадцятої сесії VIII скликання від 23.12.2021 р. №737.

1.3Детальний план території по вулиці Базарна площа,1 м. Коростень, з метою уточнення містобудівних умов та обмежень «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»  (власник об’єкта нерухомого майна по вулиці Базарна площа,1– фізична  особа-підприємець Бух Геннадій Юзефович), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради дев’ятої сесії VIII скликання від 23.09.2021 р. №540  та рішення Коростенської міської ради дванадцятої сесії VIII скликання  від 23.12.2021 р. №737 .

1.4.Детальний план території по вулиці Пролісковій, в районі будинку №14, з метою уточнення містобудівної ситуації та визначення функціонального та цільового призначення земельної ділянки (замовник - Дідус Дмитро Олександрович), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської ради тринадцятої сесії VIII скликання Коростенської міської ради від 24.02.2022 р. №812.

1.5Детальний план території по вулиці Молодіжна, в районі будинку №14, с. Бехи. Коростенського району, для уточнення містобудівних умов та обмежень з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (власник об’єкта нерухомого майна по вулиці  Молодіжній, в районі будинку №14, с. Бехи. Коростенського району -  громадянка Ходаківська Олена Петрівна), згідно дозвільного рішення - Коростенської міської тринадцятої сесії VIII скликання Коростенської міської ради від 24.02.2022 р. №812.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук
Заступник міського голови                                                           В. Корнійчук
Начальник відділу