Чинний

XXII

В цілому

Відділ архітектури, містобудування

Про затвердження Актів Комісії по визначенню розрахунку суми збитків міського бюджету від недоотриманих коштів за фактичне землекористування

двадцять друга сесія VІІ скликання

від 24.05.2018 р. №

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284 “Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам”, статей 12, 125, 152, 156,157, 206 Земельного кодексу України, Податкового кодексу  України, Законів України „Про оренду землі”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, розділом ІІ Цивільного кодексу України, Порядку визначення та відшкодування Коростенській міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, самовільного зайняття  земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю, затвердженим зі змінами, рішенням одинадцятої сесії VII скликання  від 22.12.2016 року за №526, та розглянувши Акти  Комісії по визначенню розрахунку суми збитків міського бюджету від недоотриманих коштів за фактичне землекористування, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада:

1. Затвердити Акт Комісії по визначенню розрахунку суми збитків міського бюджету від недоотриманих коштів за фактичне землекористування від 11 травня 2018 року нанесених Коростенській міській раді, у зв’язку із використанням ФОП Ніколайчуком Миколою Анатолійовичем земельної ділянки площею 0,0501 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. В. Сосновського, 62-А, м. Коростеня, кадастровий номер 1810700000:01:018:0025 з порушенням земельного законодавства за період з 11 травня 2015 року по 11 травня 2018 року у сумі  51 921,01  (п’ятдесят одна  тисяча дев’ятсот двадцять одна  грн. 01 коп.) грн.

2. Затвердити Акт Комісії по визначенню розрахунку суми збитків міського бюджету від недоотриманих коштів за фактичне землекористування від 11 травня 2018 року нанесених Коростенській міській раді, у зв’язку із використанням громадянином Ярошевцем Сергієм Васильовичем земельної ділянки площею 0,0121 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Базарна площа, 3 м. Коростеня, кадастровий номер 1810700000:02:002:0353 з порушенням земельного законодавства за період з 30 грудня 2015 року по 11 травня 2018 року у сумі  15 664,32 (п’ятнадцять тисяч шістсот шістдесят чотири грн. 32 коп.) грн.

Міський голова                                                          В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш