Чинний

XXII

Відділ архітектури, містобудування

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії VI скликання від 18.06.2015 р. №1931 «Про утворення комісії по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування»

двадцять друга сесія VІІ скликання

від   24.05.2018р.  №1086

Відповідно до ст.ст. 158-161 Земельного Кодексу України, керуючись п.34 ст.26, ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою розгляду та вирішення земельних спорів, Коростенська міська рада
  1.  Внести зміни до складу комісії по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування, затвердженого рішенням сорок другої сесії VI скликання від 18.06.2015 р. №1931, згідно додатку. Попередню редакцію складу комісії по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування вважати таким, що втратив чинність.
  2.  Внести зміни до положення про комісію по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування, а саме:
    1. В розділі 3. Порядок підготовки матеріалів, розгляду земельного спору та прийняття рішення узгоджувальною комісією пункти 3.10, 3.12,
  1.  3.18, 3.20 викласти в наступній редакції:
«3.10.Експертами можуть виступати фізичні і юридичні особи, які мають сертифікат на здійснення відповідної діяльності.
3.12.Експертиза може проводиться за наполяганням однієї із сторін за її рахунок  для визначення та відновлення меж земельних ділянок і включає: геодезичне встановлення меж земельної ділянки на місцевості; відновлення меж земельної ділянки на місцевості; інші дії.
  1. Рішення узгоджувальною комісією приймається за результатами розгляду земельного спору простою більшістю голосів від складу комісії і заноситься до протоколу засідання. Висновок узгоджувальної комісії дійсний 1 рік протягом якого за необхідності може бути прийняте відповідне рішення міською радою.
В іншому випадку дане питання підлягає повторному розгляду узгоджувальною комісією.
3.18.Протоколи ведуться згідно діючих інструкцій по веденню діловодства, зберігаються з усіма первинними документами 5 років.
3.20.Не підлягає повторному розгляду протягом року земельний спір по якому є рішення узгоджувальної комісії, або прийнято рішення міської ради по змісту спору. У випадку незгоди однієї із сторін земельного спору із рішенням міської ради чи комісії щодо врегулювання земельного спору спір вирішується у судовому порядку».
2.1.1. Пункт 3.19 видалити, пункт 3.20 вважати пунктом 3.19.
  1.  Розділ 4. Права і обов’язки сторін, які беруть участь в земельному спорі доповнити пунктом 4.2 наступного змісту:
      «4.2.Оскарження рішення проходить шляхом подачі заяви на ім’я міського голови із зазначенням аргументів».
  1.  В розділ 5. Керівництво узгоджувальної комісії внести доповнення  в п. 5.2.:
Голова комісії — затверджується сесією міської ради.
  1.  До роботи комісії  з  правом голосу запрошується депутат Коростенської міської ради, по округу якого розглядається питання.
  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Вигівського В.В
Міський голова                                                                В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                     В. Вигівський
Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
забезпечення діяльності міської ради                                             О. Заєць
Начальник юридичного відділу                                                     Т. Камінська

Додаток до рішення 22 сесії Коростенської міської ради VII скликання від 24.05.2018р. №1086

Склад комісії
по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування
Голова комісії: Вигівський Володимир Васильович - секретар міської ради
Секретар комісії: Копишинська Неля Іванівна - головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів;
Члени комісії:
Тумаш Сергій Павлович - головний архітектор міста, начальник відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів;

Мельниченко Олег Петрович - заступник начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів;
Зінюк Олександр Артемович - начальник інспекції по благоустрою міста;
Представник юридичного відділу виконавчого комітету міської ради  визначений начальником юридичного відділу;

Івасенко Ганна Мефодїївна - начальник КП «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради  (за згодою);
Тарасенко Володимир Леонідович - начальник відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області  (за згодою).

Депутат міської ради по округу якого розглядається питання.

Секретар міської ради                              В.Вигівський