ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

28.10.2021

Підготував:

Управління земельних відносин та комунальної власності

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 624

       РІШЕННЯ
  десята сесія VІІІ скликання
 
від 28.10.2021 р. №624     
 
Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби у комунальну власність
 
Розглянувши звернення старости Невмержицького А. №1604/02-13 від 23.09.2021р. про створення громадських пасовищ, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 3,2000 га, що розташована в с.Михайлівка, в межах Коростенської міської територіальної громади.
1.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 3,2000 га, що розташована в с. Михайлівка, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради.
2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 22,0000 га, що розташована в с.Михайлівка, в межах Коростенської міської територіальної громади.
2.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 22,0000 га, що розташована в с. Михайлівка, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради.
3. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 8,0000 га, що розташована в с.Михайлівка, в межах Коростенської міської територіальної громади.
3.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 8,0000 га, що розташована в с. Михайлівка, в межах Коростенської міської територіальної громади для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення Коростенської міської ради.
4. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.
5. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблені проєктні документації подати на затвердження сесії до Коростенської міської ради.
 

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                                     О. Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                    С.Любочко
 
Заступник начальника Управління земельних відносин
та комунальної власності-начальник
відділу земельних відносин                                                                           О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О. Заєць
 
Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                   І.Чижевська
 
Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська
 
Староста                                                                                                       А. Невмержицький