IX

Управління земельних відносин та комунальної власності

Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

дев’ята сесія VІІІ скликання

від 23.09.2021р. №561

Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

Розглянувши подання начальника Управління земельних відносин та комунальної власності Любочко С.М. від 31.08.2021р. №20.0.1-6/910 та від 06.09.2021р. № 20.0.1-6/923, враховуючи рішення другої сесії Коростенської міської ради VІІІ скликання №110 від 24.12.2020 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які пропонуються виставити на земельні торги окремими лотами» із врахуванням внесених змін рішеннями  від 15.04.2021 року № 281 та від 19.08.2021 року  №483, з метою забезпечення на конкурентних засадах продажу земельних ділянок та для завершення процедури формування лотів продажу на земельних торгах у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право власності земельної ділянки площею 21,8495 га, з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер: 1822386600:14:000:0010, яка розташована по вулиці Залізничній, в районі будівлі №2, міста Коростеня.
1.1. Встановити стартову ціну лоту (експертна грошова оцінка земельної ділянки) в розмірі 18932592,00 (вісімнадцять мільйонів дев’ятсот тридцять дві тисячі п’ятсот дев’яносто дві) гривні 00 копійки.
1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 1 % (один відсоток) від стартової ціни продажу права власності земельної ділянки – 189325,92 (сто вісімдесят дев’ять тисяч триста двадцять п’ять) гривень 92 копійки.
2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельну ділянку площею 1,4354 га, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту, кадастровий номер: 1822384400:10:000:0198, яка розташована між вулицею Гастелло та вулицею Григорія Сковороди міста Коростеня.
2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 15114,10 (п'ятнадцять тисяч сто чотирнадцять) гривень 10 копійок, що становить 1,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 1 % (один відсоток) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 151,14 (сто п’ятдесят одна) гривня 14 копійок.
3. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельну ділянку площею 1,2000 га, з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту, кадастровий номер: 1822384400:10:000:0065, яка розташована по вулиці Григорія Сковороди, 48-А міста Коростеня.
3.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 12635,44 (дванадцять тисяч шістсот тридцять п’ять) гривень 44 копійки, що становить 1,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
3.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 1 % (один відсоток) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 126,35 (сто двадцять шість) гривень 35 копійок.
4. Визначити Організатором земельних торгів Коростенську міську раду (ЄДРПОУ 13576977, м. Коростень, вул. Грушевського, 22) через електронну торгову систему Prozorro.Продажі за допомогою оператора електронного майданчику.
5. Доручити міському голові Володимиру Москаленку укласти договір з Оператором електронного майданчику земельних торгів щодо підготовки та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди та власності земельних ділянок, зазначених в Додатку до даного рішення.
6. Переможцям земельних торгів відшкодувати витрати Організатора земельних торгів по виготовленню документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин