19.08.2021

Управління економіки

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік

восьма  сесія VІІІ скликання

від 19.08.2021 р. №417

Про внесення змін до Програми економічного
і соціального розвитку Коростенської міської
територіальної громади на 2021 рік

З метою проведення капітального ремонту покрівлі будівлі офісу старости с. Холосне Коростенського району, капітального ремонту покриття подвір’я виконавчого комітету Коростенської міської ради та надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Коростенська центральна міська аптека №1», відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України, ч.1 п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада

1. Внести зміни до п.п. «Основні напрями діяльності» розділу 4 «Будівельний комплекс, архітектура та містобудування» Програми економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням другої сесії VIII скликання від 24.12.2020 р. за № 25,  а саме доповнити пунктами:
«- проведення капітального ремонту покрівлі будівлі офісу старости за адресою: вул. Центральна, 20-а, с. Холосне Коростенського району Житомирської області (в т.ч. виготовлення ПКД)». Фінансування з бюджету складає 300,0 грн.»;
«- проведення капітального ремонту покриття подвір’я виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 22, м. Коростень Житомирської області (в т.ч. виготовлення ПКД)». Фінансування з бюджету складає 350,0 тис.грн.
2. Внести зміни до п.п. «Основні напрями діяльності» розділу 10 «Торгівля, громадське харчування та побутові послуги» Програми економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням другої сесії VIII скликання від 24.12.2020 р. за № 25,  а саме доповнити пунктом:
«- фінансова підтримка комунального підприємства «Коростенська центральна міська аптека №1» (для сплати внесків та платежів до ОСББ «Грушевського, 36» на управління та утримання багатоквартирного будинку за 2021 р.)». Фінансування з бюджету складає – 20,0 тис.грн.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ясинецького О.А.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради
Заступник міського голови