Управління земельних відносин та комунальної власності

Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

шоста сесія VІІІ скликання

від 10.06.2021р. № 395

Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

Розглянувши подання начальника відділу земельних відносин Мельниченка О.П. для завершення процедури формування лотів продажу на земельних торгах у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,1238 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:030:0271, яка розташована по вулиці Т.Кралі, 108-А міста Коростеня.
1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 28774,58 грн. (двадцять вісім тисяч сімсот сімдесят чотири гривні 58 копійок), що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 143,87 грн (сто сорок три гривні 87 копійок).
2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0107 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:004:0282, яка розташована по вулиці В.Сосновського, в районі будівлі №19 міста Коростеня.
2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 4807,53 грн. (чотири тисячі вісімсот сім гривень 53 копійки), що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 24,04 грн (двадцять чотири гривні 04 копійки).
3. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,9801 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:021:0497, яка розташована по вулиці Грушевського-Гастелло,102-Г м. Коростеня.
3.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 338003,62 грн. (триста тридцять вісім тисяч три гривні 62 копійки), що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
3.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 1690,02 грн. (одна тисяча шістсот дев’яносто гривень 02 копійки).
4.  Земельні торги провести у III-IV кварталах 2021 року.
5. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ» (код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).
6. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів, підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцями торгів договори оренди земельних ділянок. Уповноваженій особі організатора (управлінню земельних відносин та комунальної власності), бути присутнім на земельних торгах.
7. Переможцям земельних торгів відшкодувати витрати Організатора земельних торгів по виготовленню документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
8. Переможцям земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.
9. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лоту, який виставляється до продажу у власність на земельних торгах та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
Начальник Управління земельних відносин