Управління земельних відносин та комунальної власності

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування

п’ята сесія VІІІ скликання

від 15.04.2021 р. №289

Розглянувши клопотання ОК «Гаражний кооператив «Ковельський парк» та КО «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» КМР» про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок в постійне користування, відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Ковельський парк» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,7500 га, в постійне користування для колективного гаражного будівництва по вулиці Шевченка, в районі будинку №82-Б міста Коростеня.
2. Надати Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1300 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту по вулиці                              В. Сосновського, в районі будинку №52-Б міста Коростеня.
3. Остаточні площі встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
4. Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Ковельський парк» та Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» розроблені проєкти землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок в постійне користування погодити з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин та органом містобудування та архітектури.
5. Погоджені проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Ковельський парк» та Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» подати на затвердження до Коростенської міської ради.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький

Начальник Управління земельних відносин