Відділ архітектури, містобудування

Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про осіб, які уповноважені діяти від імені юридичної особи – виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 04053507)

пята сесія VІІІ скликання

від 15.04.2021 р. №269

З метою забезпечення належного використання Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та взаємодії з технічним адміністратором електронної системи - Державним підприємством «ДІЯ», в зв’язку із внесенням змін до Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності» відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» №199-IX від 17.10.2019 р., враховуючи постанову Кабінету Міністрів України  від 01.07.2020 р. №559 «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної систем у сфері будівництва», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Внести зміни до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про осіб, які уповноважені діяти від імені юридичної особи – виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 04053507).
2. Уповноважити Тумаша Сергія Павловича, 18.01.1960 року народження, ІПН ********* – начальника відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Коростенської міської ради - головного архітектора, діяти від імені юридичної особи – виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 04053507) в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та взаємодіяти з технічним адміністратором електронної системи - Державним підприємством «ДІЯ».

3. Уповноважити Жолудь Аллу Василівну, 24.07.1979 року народження, ІПН ********* – головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Коростенської міської ради, діяти від імені юридичної особи – виконавчого комітету Коростенської міської ради (код ЄДРПОУ 04053507) в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та взаємодіяти з технічним адміністратором електронної системи - Державним підприємством «ДІЯ».
4. Уповноважити головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Коростенської міської ради Жолудь Аллу Василівну провести реєстрацію змін у державного реєстратора.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                                               О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                                                       О. Ясинецький
забезпечення діяльності міської ради                                                                                       О.Заєць