XL

27.08.2020

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РІШЕННЯ: № 1939
 Про передачу земельних ділянок в оренду

сорокова сесія VІІ скликання

від 27.08.2020 р. №1939

Про передачу земельних ділянок в оренду

Розглянувши заяви громадян та юридичних осіб про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до ст. 16, 17 Закону України “Про оренду землі”, ст. 19 Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», яким внесено зміни щодо процедури поновлення договорів оренди землі, згідно ст. 12, 93, 123, 124, 125, 126¹, 134 Земельного кодексу України, рішення тридцять першої сесії VII скликання від 23.05.2019 р. № 1464 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення на території міста Коростень», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років ТОВ «СТАТОЙЛ УКРАЇНА» земельну ділянку, площею 0, 1700 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розташування АЗС) по вулиці Богдана Хмельницького, 10-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:025:0055).
1.2. Встановити ТОВ «СТАТОЙЛ УКРАЇНА» розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (12% від нормативної грошової оцінки):123166,60 грн. (сто двадцять три тисячі сто шістдесят шість грн. 60 коп.) в рік, 10263,88 грн. (десять тисяч двісті шістдесят три грн. 88 коп.) в місяць.
2. Передати в оренду строком на 10 (десять) років громадянці Прокопенко Тетяні Миколаївні земельну ділянку, площею 0,0300 га, цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  по вулиці Каштанова, 15-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:030:0745).
2.1. Встановити громадянці Прокопенко Тетяні Миколаївні розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 2450,88 грн. (дві тисячі чотириста п’ятдесят грн. 88 коп.) в рік, 204,24 грн. (двісті чотири грн. 24 коп.) в місяць.
3. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років фізичній особі-підприємцю Прищепчук Вірі Миколаївні земельну ділянку, площею 0,1000 га, цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Проліскова, 111 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:040:0274).
3.1. Встановити фізичній особі-підприємцю Прищепчук Вірі Миколаївні розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (6% від нормативної грошової оцінки): 15729,17 грн. (п'ятнадцять тисяч сімсот двадцять дев’ять грн. 17 коп.) в рік, 1318,76 грн. (тисяча триста вісімнадцять грн. 76 коп.) в місяць.
4. Передати в оренду строком на 10 (десять) років ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА», площею 1,3567 га цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Т. Кралі, 52 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:030:0621).
4.1. Встановити ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА» розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): 96613,27 грн. (дев’яносто шість тисяч шістсот тринадцять грн. 27 коп.) в рік, 8051,11 грн. (вісім тисяч п’ятдесят одна грн. 11 коп.) в місяць.
5. зупинено *********
6. Передати в оренду строком на 5 (п’ять) років громадянину Маліневському Олександру Миколайовичу земельну ділянку, площею 0,0500 га, цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:041:0467).
6.1. Встановити громадянину Маліневському Олександру Миколайовичу розмір орендної плати за використання вказаної земельної ділянки (3% від нормативної грошової оцінки): грн. (тисяч  грн. коп.) в рік, грн. (тисячі грн. коп.) в місяць.
7. ТОВ «СТАТОЙЛ УКРАЇНА», ПрАТ «КОРОСТЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА», фізичним особам-підприємцям Прищепчук Вірі Миколаївні, Семенішину Дмитру Анатолійовичу та громадянам Прокопенко Тетяні Миколаївні та Маліневському Олександру Миколайовичу  в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.
8. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договори оренди земельних ділянок.
9. Відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.
10. Коростенському управлінню ГУ ДПС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                      Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                     В.Вигівський

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної