тридцять сьома сесія VІІ скликання

від 27.02.2020 р. №1790

Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки міста Коростеня

Розглянувши заяви громадян про затвердження проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, згідно Закону України «Про Державний земельний кадастр», відповідно до статей 12, 20, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянці Магер Мирославі Степанівні (кадастровий номер - 1810700000:02:045:0140), площею 0,0689 га, цільового призначення: «для колективного садівництва» в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
1.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянці Магер Мирославі Степанівні, площею 0,0689 га, з цільового призначення: «для колективного садівництва» в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
2. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянину Білошицькому Анатолію Васильовичу (кадастровий номер - 1810700000:02:036:0037), площею 0,0402 га, цільового призначення: «для індивідуального садівництва» в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці, ділянка №7 на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
2.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Білошицькому Анатолію Васильовичу, площею 0,0402 га, з цільового призначення: для індивідуального садівництва» в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці, ділянка №7 на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
3. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянину Олійнику Володимиру Івановичу (кадастровий номер - 1810700000:02:021:0593), площею 0,0824 га, цільового призначення: «для індивідуального садівництва» в обслуговуючому кооперативі садового товариства «Ветеран» на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
3.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Олійнику Володимиру Івановичу, площею 0,0824 га, з цільового призначення: для індивідуального садівництва» в обслуговуючому кооперативі садового товариства «Ветеран» на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
4. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянину Олійнику Віктор Івановичу (кадастровий номер - 1810700000:02:021:0590), площею 0,0875 га, цільового призначення: «для індивідуального садівництва» в обслуговуючому кооперативі садового товариства «Ветеран» на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
4.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Олійнику Віктор Івановичу, площею 0,0875 га, з цільового призначення: для індивідуального садівництва» в обслуговуючому кооперативі садового товариства «Ветеран» на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
5. Затвердити проєкт землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки громадянину Колеснику Олегу Олександровичу (кадастровий номер - 1810700000:02:036:0169), площею 0,0404 га, цільового призначення: «для індивідуального садівництва» в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці на зміну цільового призначення, а саме: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
5.1. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину Колеснику Олегу Олександровичу, площею 0,0404 га, з цільового призначення: для індивідуального садівництва» в Товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу Південно-Західної залізниці на цільове призначення: «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
6. Відділу у Коростенському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної