тридцять шоста сесія VІІ скликання

від 20.12.2019 р. №1729

Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам

Розглянувши заяви громадян про передачу безкоштовно у приватну власність земельних ділянок, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  інші  матеріали додані до заяв, відповідно до Закону України «Про землеустрій», статей 12, 83, 116, 118, 121, 126 Земельного кодексу України, п. 5 ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Передати у спільну часткову власність громадянину Слободянюку Юрію Ігоровичу (1/2 частки) та громадянці Слободянюк Ользі Михайлівні (1/2 частки) безкоштовно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по 2 провулку О. Кошового, 1 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:026:0405).
2. Передати у спільну часткову власність громадянину Гречанику Вадиму Миколайовичу (1/2 частки), громадянці Василишиній Тетяні Петрівні (1/2 частки), безкоштовно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,0665 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по провулку Базарному,3 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:003:0849).
3. Передати громадянину Іскяндарову Гідаят Абдулали–огли безкоштовно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,0982 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Базарна площа, 6 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:002:0621).
4. Передати громадянці Кулакевич Лідії Адамівні безкоштовно у приватну власність земельну ділянку, площею 0,1000 га, цільового призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Данила Галицького, 5-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:026:0566).
5. Рекомендувати громадянам, яким передано безоплатно у приватну власність земельні ділянки, звернутись до Коростенського управління    ГУ ДПС у Житомирській області для визначення статусу платника (пільговика) з податку на землю.

Міський голова                                                                          В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                     О.Ясинецький

Начальник відділу комунальної