тридцять четверта сесія VII скликання

від 17.10.2019 р. №1633

Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування

Розглянувши клопотання об'єднань співвласників багатоквартирних будинків про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок в постійне користування, відповідно до статей 12, 42, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Надати дозвіл Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Грушевського 72-А” на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1800 га в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  по вулиці Грушевського, 72-А  міста Коростеня.

2. Надати дозвіл Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Грушевського 70” на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1900 га в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку  по вулиці Грушевського, 70 міста Коростеня.

3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

4. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Грушевського 72-А” та Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Грушевського 70” розроблені проекти землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок в постійне користування погодити з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин та органом містобудування та архітектури.

5. Погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування подати на затвердження до Коростенської міської ради.

Міський голова                                                                    В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
Начальник відділу архітектури, містобудування -