тридцять друга сесія VІІ скликання

від 04.07.2019 р. №1543

Про внесення змін до рішення сорок шостої сесії VI скликання Коростенської міської ради від 24.09.2015 року №2034 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва»

Розглянувши заяву громадянина Клімчука Р.М. щодо внесення змін до рішення сорок шостої сесії VI скликання Коростенської міської ради від 24.09.2015 року №2034, відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, Коростенська міська рада

1. Внести зміни до п.8 рішення сорок шостої сесії VI скликання Коростенської міської ради від 24.09.2015 року №2034 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва», в зв’язку з уточненням адреси та викласти його в наступній редакції:
  «8. Надати громадянину Клімчуку Роману Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Суворова, 29 міста Коростеня за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради ».

Міський голова                                                      В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                        О.Ясинецький
Начальник відділу архітектури, містобудування -