тридцять перша сесія VII скликання

від 23.05.2019 р. №1505

З метою формування земельних ділянок, визначення їх угідь, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій, розглянувши пропозиції комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури Коростенської міської ради, відповідно до статті 12 Земельного кодексу України, Закону України “Про землеустрій”, Постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 р.
№ 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,5600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вулиці Грушевського, 7  міста Коростеня.
      2. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 5,9100 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вулиці Миколи Амосова, 8  міста Коростеня.
3. Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»  замовити в землевпорядній організації, яка має право на виконання даного виду робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.

Міський голова                                                               В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                                В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    С.Тумаш