двадцять дев'ята сесія VІІ скликання

від 21.02.2019 р. №1408

Про передачу земельних ділянок в оренду

Розглянувши клопотання заяви громадян про передачу земельних ділянок в оренду, відповідно до статей 12, 93, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, ст.16, 17 Закону України “Про оренду землі”, Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням двадцять другої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №1055 від 24.05.2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коростенська міська рада

1. Передати в короткострокову оренду строком на 5(п’ять) років громадянину Назаревичу Ігорю Анатолійовичу земельну ділянку площею 0,0555 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Ольгинській, 1-Б міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:004:0168).
1.1. Встановити розмір орендної плати за використання громадянину Назаревичу Ігорю Анатолійовичу вказаної земельної ділянки: 42792,58(сорок дві тисячі сімсот дев’яносто дві гривні 58 коп.)грн. в рік, 3566,05(три тисячі п’ятсот шістдесят шість гривен 05 коп.)грн. в місяць.

2. Передати в короткострокову оренду строком на 5(п’ять) років громадянці Тумаш Аллі Василівні земельну ділянку площею 0,0211 га цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Грушевського, 52-В міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:001:0275).
2.1. Встановити розмір орендної плати за використання громадянці Тумаш Аллі Василівні вказаної земельної ділянки: 14698,14(чотирнадцять тисяч шістсот дев’яносто вісім гривен 14 коп.)грн. в рік, 1224,85(одна тисяча двісті двадцять чотири гривні 85 коп.)грн. в місяць.

3. Вище зазначеним особам в місячний термін укласти договори оренди земельних ділянок.

4. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договори оренди земельних ділянок.

5. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договорів.

6. Коростенській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного та Податкового кодексів України.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко