шоста  сесія VІІІ скликання

від 10.06.2021 р. №330

Про внесення змін до рішення 5 сесії VII скликання Коростенської міської ради від 21.04.2016 р. №161 «Про затвердження Положення «Про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Коростеня»

Враховуючи адміністративно-територіальну реформу та створення Коростенської міської територіальної громади, керуючись рішенням 4 сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 25.02.2021 року №172 «Про створення юридичної особи публічного права – Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради та затвердження положення про нього», враховуючи рекомендації комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст.25, п.30 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Внести зміни до назви Положення «Про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Коростеня» та  викласти його в новій редакції:

«Положення про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади».

2. У тексті Положення про порядок списання, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади словосполучення «територіальна громада міста Коростеня» та «територіальна громада міста» у всіх відмінках замінити словами «Коростенська міська територіальна громада» у відповідних відмінках, а словосполучення «відділ по управлінню та приватизації міської комунальної власності управління економіки»  – «відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності».

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради   О. Олексійчук

Заступник міського голови   О. Ясинецький

Начальник управління земельних відносин та комунальної власності