п’ята сесія VІІІ скликання

від 15.04.2021р. №296

Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

Розглянувши подання начальника Управління земельних відносин та комунальної власності Любочко С.М. для завершення процедури формування лотів продажу на земельних торгах у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 1,4354 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер: 1822384400:10:000:0198, яка розташована між вулицею Гастелло та вулицею Григорія Сковороди міста Коростеня.
1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 63479,20(шістдесят три тисячі чотириста сімдесят дев’ять гривен 20 копійок) грн., що становить 3,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 317,40 (триста сімнадцять гривен 39 копійок) грн.
2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 1,2000 га, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, кадастровий номер: 1822384400:10:000:0065, яка розташована по вулиці Григорія Сковороди, 48-А  міста Коростеня.
2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 53068,86(п’ятдесят три тисячі шістдесят вісім гривен 86 копійок)грн., що становить 3,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 265,34(двісті шістдесят п’ять гривен 34 копійки) грн.
3. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0264 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:024:0431, яка розташована по вулиці Горького, в районі пішохідного мосту міста Коростеня.
3.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 10482,32 (десять тисяч чотириста вісімдесят дві гривні 32 копійки)грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
3.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 52,41(п’ятдесят дві гривні 41 копійка) грн.
  4. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0038 га, для іншої житлової забудови, кадастровий номер: 1810700000:02:001:0094, яка розташована по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 4 міста Коростеня..
4.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 599,07 (п’ятсот дев’яносто дев’ять гривен 07 копійок)грн., що становить 3,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
4.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки –3,00(три гривні 00 копійок) грн.
5. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести у II-III кварталах 2021 року.
6. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ» (код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).
7. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцями торгів договори  оренди земельних ділянок. Уповноваженій особі організатора (управлінню земельних відносин та комунальної власності), бути присутнім на земельних торгах.
8. Переможцям земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
9. Переможцям земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.
10. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лоту, який виставляється до продажу у власність на земельних торгах та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                       О.Ясинецький
Начальник Управління земельних відносин